Куба в Украине » Новости » Звернення Асоціації до Представниці ООН в Україні

Звернення Асоціації до Представниці ООН в Україні

27.02.2019

Представниці ООН в Україні

Пані Оснат ЛУБРАНІ

Вельмишановна пані Лубрані!

Асоціація дружби «Україна-Куба» висловлює Вам високу повагу і звертається з наступним.

В останні дні міжнародна спільнота з тривогою спостерігає за тим, як загострюється ситуація навколо подій у Боліваріанській Республіці Венесуела. Активу нашої організації не байдужа доля цієї країни, яка за безпосередньої підтримки її президента Уго Чавеса у серпні 2005 року приймала учасників ХVІ Всесвітнього фестивалю молоді і студентів з 144 країн світу. Українська делегація, в складі якої були народні депутати, журналісти, митці, на цьому фестивалі була за чисельністю другою після кубинської.

Міжнародний молодіжний форум проходив під гаслом «За мир і дружбу - проти війни і імперіалізму». Всі ми разом прийняли тоді звернення до всіх народів світу, до керівників держав спільними зусиллями боротись за збереження і захист миру, за неухильне дотримання демократичних прав і свобод кожної людини.

У зв’язку з цим наша Асоціація, до складу якої входить Міжнародний чорнобильський фонд, молодіжний рух «Че Гевара», український союз воїнів- інтернаціоналістів-кубинців, молодіжна організація «Діти Тарара», рішуче виступаючи за вирішення внутрішніх проблем Венесуели мирним, демократичним шляхом, без будь-якого силового втручання зовнішніх сил, якими б гуманітарними мотивами це втручання не керувалось, звертається до Вас, шановна пані Лубрані, долучити голос наших громадських організацій на підтримку прагнення венесуельського народу до миру, до вільного волевиявлення щодо побудови свого майбутнього

З повагою

Віктор ПАСАК

Президент Асоціація дружби «Україна-Куба»

Контакты:
Адрес Ассоциации:

Киев, ул. Евгения Сверстюка (М.Расковой), 23 офис 622
Телефон:
+38 (044) 355-01-20