Куба в Украине » Новости » ЩИРІ СПІВЧУТТЯ

ЩИРІ СПІВЧУТТЯ

06.03.2013

Сумна звістка надійшла з Венесуели. У військовому госпіталі Каракас 5 березня після тяжкої тривалої хвороби помер один з найвизначніших лідерів країн латиноамериканського континенту президент Венесуели  Уго ЧАВЕС.

Асоціація дружби «Україна – Куба» і Міжнародний чорнобильський фонд висловлюють глибоке співчуття віце-президенту країни Ніколасу Мадуро, всьому венесуельському народові, рідним і близьким покійного. Це непоправна втрата для всіх демократичних сил країн Латинської Америки.

В пам’яті членів української делегації , яка брала участь у 16-му Всесвітньому фестивалі молоді і студентів у серпні 2005 року в Каракасі, назавжди залишиться спілкування з Уго Чавесом, його кількагодинний полум’яний виступ перед представниками 144 країн світу, які з’їхались до Венесуели, аби засвідчити свою солідарність у боротьбі за мир і справедливість, проти імперіалізму і воєн.

Уго Чавес тричі перемагав у президентських виборах, отримуючи вотум довіри від свого народу. І робив все для процвітання своєї країни. На жаль, невмолима смерть вирвала його з рядів справжніх борців за незалежність, за добробут людей.

Всі друзі Венесуели глибоко сумують з приводу цієї втрати.

 

Президент Асоціації дружби «Україна-Куба» Віктор ПАСАК

Голова Міжнародного Чорнобильського фонду Олександр БОЖКО

Контакты:
Адрес Ассоциации:

Киев, ул. Евгения Сверстюка (М.Расковой), 23 офис 622
Телефон:
+38 (044) 355-01-20